X-RAY Cihazları

X-Ray Sistemlerinde Profesyonel Çözüm

Denge Elektronik olarak, kapı geçiş kontrol sistemlerinde sektörel ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Bu çözümler arasında; yenilikleri, güncel ihtiyaçları ve teknolojiyi takip ederek oluşturduğumuz x-ray cihazı portföyümüzle olası her sektör, kullanım alanı, kullanım amacına göre ayrı ayrı çözüm sağlamaktayız. X-Ray satışı ve kiralama desteği sunmakla birlikte, satış sonrası hizmetlerimizle de çözüm ortaklığınız olmaya devam etmekteyiz.

X-Ray Cihazı Çeşitleri

Sıkça Sorulan Sorular

X-ray cihaz çeşitlerinin birbirinden farkı nedir?

X-ray cihazları; kullanım amacı kullanım yeri,tünel boyutu, model ve jeneratör gücüne göre farklılık göstermektedir. X-ray cihazları beklentileri karşılamaya yönelik birbirinden farklı modellere sahiptir. Sektörünüzün ihtiyaçlarına yönelik x-ray cihazları; Posta, çanta, palet, kargo, geniş, bavul ve bagaj tipi x-ray olmak üzere birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Bu konuda detaylı bilgi için, X-ray cihazı çeşitleri ve kullanım alanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

X-ray cihazı satın alırken nelere dikkat edilmeli?
X-ray satış sonrası hizmetleri nelerdir?
Powerguard X-ray cihazları güvenilir mi?
X-ray cihaz fiyatları neye göre belirlenir?
X-ray cihazlarının denetimi hangi kurum tarafından ve ne şekilde yapılır?

X-ray cihazlarına yönelik ihtiyaçlarınızda, Denge Elektronik PowerGuard markasıyla, X-ray sistemleri için satış öncesi ve satış sonrası profesyonel çözümler sunmaktadır.

25 Yılı Aşkın Tecrübe
Satış, Kiralama ve Satış Sonrası Çözümler
Geniş Sektör Deneyimi,
Denge Elektronik yıllardır edindiği tecrübe ile, X-Ray cihazı ve güvenlik sistemleri dikeyinde size özel ihtiyaçları tespit ederek, geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Denge Elektronik olarak; X-Ray cihazı ihtiyaçlarına PowerGuard markasıyla, 20 yılı aşkın sürede 5.000’den fazla satış, 15.000’e yakın kiralama ve satış/kiralama sonrası desteklerimizle sürekli memnun kalmanız için çalışmaktayız.

Devamını Oku
>
<
X-Ray Teklif / Bilgi Talep Formu



  Murat YAMAN
  Murat YAMAN
  Read More
  Güvenlik teknolojileri alanında uzman kadrosuyla, firmamıza sağlamış olduğu x-ray cihazı hizmetinde cihazın kurulumundan montajına kadar olan tüm süreçlerde profesyonel desteği için Denge Elektroniğe teşekkür ederiz.
  Burak Doğan
  Burak Doğan
  Read More
  Güvenlik teknolojileri alanında, sektörel çözümleri ve uzman ekip kadrosuyla destek sağlayan denge elektronik ekibinin özenli çalışmalarından dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim.
  Osman DERELİ
  Osman DERELİ
  Read More
  Fabrikamızdaki çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak adına, çözüm ortağımız olan Denge Elektronik ile 2 senedir çalışmaktayız. Fabrikamıza sağlamış olduğu x-ray cihazları tedariği ile güvenlik standartlarımızı en üst seviyeye çıkarmamızı sağladı. Tedarik ve bakım sürecinde yardımcı olan tüm teknik ekibe teşekkür ederim.
  Previous
  Next

  X-Ray
  Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik, günümüzde oldukça büyük önem taşımaktadır.Bu yüzden firmalar x-ray arama cihazlarına rağbet göstermektedir. X-ray cihazları bir görüntüleme sistemidir. Bu görüntüleme sistemleri ile çanta, koli, paket, bavul ve palet gibi objelerin içinde tehlikeli madde olup olmadığını x ışınları sayesinde tespit edebilirsiniz. X-ray cihazları organik ve inorganik cisimleri ayırabilirken, aynı zamanda da gibi uyuşturucu maddeleri tespit edebilir. Buna ek olarak bıçak ve silah gibi güvenlik önlemi ihlali yaratan cisimleri de bulabilir. X-ray cihazları yüksek çözünürlüklüdür ve üreticisi tarafından tasarlanmaktadır. Kullanımı birçok sektör için zorunlu haldedir. X-Ray kontrol cihazları jeneratör gücüne göre ayrışmaktadır. Jeneratör gücüne göre cihaz 3 ya da 4 farklı renkte görüntü verir. Bu cihazlar kullanım amacı ve kullanım yeri için beklentileri karşılamaya yönelik birbirinden farklı modellere sahiptir. Kullanım amacınıza ve kullanacağınız yere bağlı olarak cihaz seçiminde bulunabilirsiniz. Kullanım amacına yönelik cihaz seçimlerin de, cihazın tünel ölçüsüne göre tercihte bulunabilirsiniz. X-ray cihazı fiyatları tünel boyutuna, x-ray cihaz üreticilerine ve ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Makinenin donanımına göre fiyatlar şekillenmektedir. X-ray cihaz üreticileri arasında yer alan PowerGuard markalı X-Ray güvenlik sistemleri, sayfamızda listelenmektedir. X-ray cihaz üreticisi olan Denge Elektroniğin, uzun yıllar kullanıma uygun x-ray cihazları ile kurumunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. PowerGuard markalı X-Ray güvenlik sistemlerine sayfamızda bulunan listeden ulaşabilirsiniz.

  XRAY Cihazları
  XRAY Kiralama

  X-Ray Kiralama

  X-ray üreticisi olan Denge Elektronik, X-Ray kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Denge Elektronik olarak sattığımız ve kiraladığımız ürünlerimizin x-ray kiralama işlemlerini, yerinde veya kendi bünyemizde hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirirerek, ürününüzü sağlıklı bir şekilde teslim etmekteyiz. İhtiyacınızı karşılayacak olan x-ray çeşitlerine, Denge Elektronik güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

  X-Ray Fiyatları Ne Kadar?

  Tünel ölçüsü ve büyüklüğü, model gibi faktörler x-ray cihazlarının fiyatını etkilemektedir. Öne çıkan x-ray cihazlarının ortalama fiyatlarını aşağıdaki “x-ray fiyatları“ başlığı altında yer alan tablodan ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer verilen x-ray tarama sistemlerine ait fiyat aralıkları, piyasa genelinde ortalamasındaki fiyatlardır. PowerGuard X-Ray cihaz fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  X-Ray Fiyatları

  PowerGuard X-Ray Cihazı SC-5030C
  Tünel Ölçüleri 500mm X 300mm
  Konveyör Yük Kapasitesi 130 KG 
  Ağırlık 330 KG
  SC-5030C X-Ray Fiyatı $15.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  PowerGuard X-Ray Cihazı SC-100100
  Tünel Ölçüleri 1000×1000
  Konveyör Yüksekliği 338.5mm
  SC-100100 X-Ray Fiyatı   $30.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  PowerGuard X-Ray Cihazı SC-8065
  Tünel Ölçüleri 800mm×650 mm
  Konveyör Yüksekliği 338.5mm
   SC-8065 X-Ray Fiyatı $22.800,00 Başlayan Fiyatlarla
  XRAY Fiyatları

  Markalarımız

  İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

  Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

  #BirlikteGeleceğeGüvenle