Kapı Tipi Metal Dedektörleri

Kapı Tipi Metal Dedektörlerinde Profesyonel Çözüm

Kapı tipi metal dedektör ihtiyaçlarınızda, PowerGuard markasıyla Denge Elektronik; kapı tipi metal üst arama dedektörleri için satış öncesi ve satış sonrası profesyonel çözüm sunmaktadır. Farklı sektörler ve farklı kullanım alanları için geniş bir ürün çeşitliliğine sahip metal kapı dedektörü üreticisi Denge Elektronik ile rekabetçi fiyatlarla profesyonel bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Metal Kapı Tipi Dedektör Çeşitlerinin Birbirinden Farkı Nedir?

Kapı tipi metal dedektörler temelde boyutuna ve hassasiyet derecesine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca kullanım amacına göre portatif üst arama dedektörü alternatifinin olması ya da ısı ölçer, ateş ölçer gibi ek özelliklere sahip üst arama dedektör çeşitleri bulunmaktadır.Sektörünüzün ihtiyaçlarına yönelik kapı tipi metal dedektörleri hakkında detaylı bilgi için, Kapı tipi metal dedektör çeşitleri ve kullanım alanları blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Metal Üst Arama Dedektörü Seçerken Nelere Dikkat Edilir?
PowerGuard Marka, Metal Kapı Dedektörü İçin Satış Sonrası Hizmetleri Nelerdir?
Metal Kapı Dedektörleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dedektör cihazlarına yönelik ihtiyaçlarınızda, PowerGuard markasıyla Denge Elektronik; dedektör sistemleri için satış öncesi ve satış sonrası profesyonel çözüm sunmaktadır.

25 Yılı Aşkın Tecrübe
Satış, Kiralama ve Satış Sonrası Çözümleri
Geniş Sektör Deneyimi,

Denge Elektronik, yıllardır edindiği tecrübesi ile dedektör cihazı ve güvenlik sistemleri dikeyinde, size özel ihtiyaçları tespit ederek geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede; kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Denge Elektronik olarak dedektör cihazı ihtiyaçlarına, PowerGuard markasıyla 20 yılı aşkın sürede, 5.000’den fazla satış, 15.000’e yakın kiralama ile çözüm sağlamış olup, satış ve kiralama sonrası desteklerimizle de çözüm ortaklığından sürekli memnun kalmanız için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Dedektör Teklif / Bilgi Talep Formu  Yunus KOÇ
  Yunus KOÇ
  Read More
  Belediyemizin tüm güvenlik cihazları Denge elektronik tarafından karşılanmıştır. Güvenlik cihazlarının satışı sonrasında, tarafımıza sağlamış oldukları kapı tipi metal dedektörlerin genel bakım hizmetinden memnun kaldığımızı da belirtmek isteriz.
  Kazım KARAKURT
  Kazım KARAKURT
  Read More
  Otelimizin güvenliğini dünya standartlarını yükseltmek adına Denge Elektronik ile 10 senedir çalışmaktayız. Bu süreç boyunca sağlamış oldukları geçiş kontrol sistemleri çözümleri ve kapı tipi metal dedektörlerin aylık bakım hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.
  Gökhan ÇAM
  Gökhan ÇAM
  Read More
  Binamız bünyesindeki tüm güvenlik cihazlarının eksikliğini profesyonel bir şekilde analiz ederek çözümleyen denge elektroniğin teknik ekibine teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm güvenlik cihazlarımızın bakım süreçlerini denge elektronikle yürütmeyi planlamaktayız.
  Previous
  Next

  Metal Kapı Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri, günümüzde kullanılan güvenlik önlemleri kapsamında oldukça büyük önem taşımaktadır. Ayrıca pek çok yerde de kullanılmaktadır. Kapı tipi üst arama dedektörleri özellikle güvenlik önlemlerinin üst safhada olması gereken emniyet binaları, adliye binaları, havaalanı ve AVM gibi yerlerde geçişlerde kullanılan bir güvenlik çözümüdür. Kapı girişlerinde güvenlik önlemi için kullanılan dedektörler kişilerin üzerinde yer alan metal eşyaları el teması olmadan görüntülemeyi sağlar. Manyetik kapı dedektörleri sayesinde geçiş sonrası direkt olarak radyo frekans ve kızılötesi teknolojisi devreye girer. X ışınları sayesinde kişi taranır. Kişinin üzerinde yer alabilecek çakı, makas ve silah gibi cisimler için sesli alarm verir. Boy dedektörlerinin hassasiyet ayarı vardır. Böylece can sağlığı için tehdit oluşturabilecek zararlı kişilerin sisteme yakalanması sağlanmaktadır. Metal parçaların yaydığı frekanslara göre tepki veren dedektörler güvenlik önlemi sunar. Böylece yaşanabilecek olumsuz sonuçların önüne geçilir. Dedektörlerin alarm seviyesi ve tonu değiştirilebilir. Gürültülü ortamlarda daha yüksek bir ses tonuna ihtiyaç duyulduğu için ses tonu yükseltilebilir. Üzerinde yer alan alarm seviyesinin sesini ve tonlamasını da değiştirebilme olanaklarına sahip olacağınız gibi gürültü yoğunluğuna göre de değişim durumunu ortaya koyabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Emniyet Binaları, Adliye, Havaalanları, AVM
  Kullanılan Teknoloji Radyo Frekans, Kızıl Ötesi
  Cisim Tespiti Çakı, Bıçak, Makas, Silah

  Kapı Tipi Metal Dedektör Kiralama

  Üst arama dedektörü kiralama arayışınızda Denge Elektronik çözüm ortağınız olmaya hazırdır. Havalimanı,otogarlar,organizasyonlar ve daha birçok sektör için metal kapı dedektörü kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Denge Elektronik olarak sattığımız ve kiraladığımız ürünlerimizin bakım işlemlerini yerinde veya kendi bünyemizde, hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip sizlere ürünlerimizi tekrar sağlıklı bir şekilde teslim ediyoruz. İhtiyacınıza yönelik metal kapı dedektörü kiralama hizmeti arayışındaysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Metal Kapı Dedektörlerinin Fiyatları Nelerdir?

  Model ve opsiyonel özelliklerine göre metal dedektör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Öne çıkan kapı tipi metal dedektör ortalama fiyatlarını aşağıdaki “kapı tipi metal dedektör“ başlığı altında yer alan tablodan ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer verilen metal kapı dedektörlerine ait fiyat aralıkları piyasa genelinde ortalamadaki satış fiyatları olup, PowerGuard kapı tipi metal dedektör fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kapı Tipi Metal Dedektör Fiyatları

  PG 2000 King Kapı Dedektörü Fiyatı

  Ağırlık 85 kg
  Dakikada Geçiş Kapasitesi 60 Kişi
  Batarya 8 saat back-up süreli batarya
  Fiyat $1.200,00 Başlayan Fiyatlarla
  TMPR 200 Kapı Dedektörü Fiyatı
  Ağırlık 65 kg
  Boyut 2050mm (yükseklik) X 700mm(genişlik ) X 500mm(derinlik )
  Fiyat $2.700,00 Başlayan Fiyatlarla

  İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

  Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

  #BirlikteGeleceğeGüvenle