Kapı Tipi Metal Dedektörleri

Kapı Tipi Metal Dedektör PowerGuard Üst Arama Dedektörü

Kapı tipi metal dedektör ihtiyaçlarınızda, PowerGuard markasıyla Denge Elektronik; kapı tipi metal üst arama dedektörleri için satış öncesi ve satış sonrası profesyonel çözüm sunmaktadır. Farklı sektörler ve farklı kullanım alanları için geniş bir ürün çeşitliliğine sahip metal kapı dedektörü üreticisi Denge Elektronik ile rekabetçi fiyatlarla profesyonel bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünlerimiz.

Sıkça Sorulan Sorular.

Metal Kapı Tipi Dedektör Çeşitlerinin Birbirinden Farkı Nedir?

Kapı tipi metal dedektörler temelde boyutuna ve hassasiyet derecesine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca kullanım amacına göre portatif üst arama dedektörü alternatifinin olması ya da ısı ölçer, ateş ölçer gibi ek özelliklere sahip üst arama dedektör çeşitleri bulunmaktadır.Sektörünüzün ihtiyaçlarına yönelik kapı tipi metal dedektörleri hakkında detaylı bilgi için Kapı tipi metal dedektör çeşitleri ve kullanım alanları blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Metal Üst Arama Dedektörü Seçerken Nelere Dikkat Edilir?
PowerGuard Marka, Metal Kapı Dedektörü için Satış Sonrası Hizmetleri Nelerdir?
Metal Kapı Dedektörleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Metal Kapı
Dedektörleri

Metal kapı dedektörleri günümüzde kullanılan güvenlik önlemleri kapsamında oldukça büyük önem taşımaktadır. Ayrıca pek çok yerde de kullanılmaktadır. Kapı tipi üst arama dedektörleri özellikle güvenlik önlemlerinin üst safhada olması gereken emniyet binaları, adliye binaları, havaalanı ve AVM gibi yerlerde geçişlerde kullanılan bir güvenlik çözümüdür. Kapı girişlerinde güvenlik önlemi için kullanılan dedektörler kişilerin üzerinde yer alan metal eşyaları el teması olmadan görüntülemeyi sağlar. Manyetik kapı dedektörleri sayesinde geçiş sonrası direkt olarak radyo frekans ve kızılötesi teknolojisi devreye girer. X ışınları sayesinde kişi taranır. Kişinin üzerinde yer alabilecek çakı, makas ve silah gibi cisimler için sesli alarm verir. Boy dedektörlerinin hassasiyet ayarı vardır. Böylece can sağlığı için tehdit oluşturabilecek zararlı kişilerin sisteme yakalanması sağlanmaktadır. Metal parçaların yaydığı frekanslara göre tepki veren dedektörler güvenlik önlemi sunar. Böylece yaşanabilecek olumsuz sonuçların önüne geçilir. Dedektörlerin alarm seviyesi ve tonu değiştirilebilir. Gürültülü ortamlarda daha yüksek bir ses tonuna ihtiyaç duyulduğu için ses tonu yükseltilebilir. Üzerinde yer alan alarm seviyesinin sesini ve tonlamasını da değiştirebilme olanaklarına sahip olacağınız gibi gürültü yoğunluğuna göre de değişim durumunu ortaya koyabilirsiniz.

Kapı Tipi Metal Dedektörleri
Kapı Tipi Metal Dedektörleri

Kapı Tipi Metal Dedektör Kiralama

Üst arama dedektörü kiralama arayışınızda Denge Elektronik çözüm ortağınız olmaya hazırdır. Havalimanı,otogarlar,organizasyonlar ve daha birçok sektör için metal kapı dedektörü kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Denge Elektronik olarak sattığımız ve kiraladığımız ürünlerimizin bakım işlemlerini yerinde veya kendi bünyemizde, hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip sizlere ürünlerimizi tekrar sağlıklı bir şekilde teslim ediyoruz. İhtiyacınıza yönelik metal kapı dedektörü kiralama hizmeti arayışındaysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metal Kapı Dedektörlerinin Fiyatları Nelerdir?

Model ve opsiyonel özelliklerine göre metal dedektör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Öne çıkan kapı tipi metal dedektör ortalama fiyatlarını aşağıdaki “kapı tipi metal dedektör“ başlığı altında yer alan tablodan ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer verilen metal kapı dedektörlerine ait fiyat aralıkları piyasa genelinde ortalamadaki satış fiyatları olup, PowerGuard kapı tipi metal dedektör fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapı Tipi Metal Dedektör Fiyatları

PG 2000 King Kapı Dedektörü Fiyatı

Ağırlık 85 kg
Dakikada Geçiş Kapasitesi 60 Kişi
Batarya 8 saat back-up süreli batarya
Fiyat $1.200,00 Başlayan Fiyatlarla
TMPR 200 Kapı Dedektörü Fiyatı
Ağırlık 65 kg
Boyut 2050mm (yükseklik) X 700mm(genişlik ) X 500mm(derinlik )
Fiyat $2.700,00 Başlayan Fiyatlarla

Kapı Tipi Metal Dedektörleri

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.