Araç Telsizleri

Araç
Telsizleri

Araç içi telsizler özellikle sanayi gibi uzun ve büyük çalışma alanı olan sektörler tarafından tercih edilmektedir. Geniş bant ağı sayesinde kesintisiz iletişim kurmanın etkili yoludur.

Öne Çıkan Ürünlerimiz.

Araç Telsizleri

Hytera MT680 Telsiz Terminali

Araç
Telsizleri

Araçlarda kullanılan telsizlere araç telsizi adı verilmiştir. Araç telsizlerinin antenleri el telsizlerine göre daha yüksektir. Bu sayede daha uzak mesafelere erişme konusunda başarılı telsizlerdir. Araçlar metal yapıdan oluşur. Fakat araç telsizleri bu metal yapıdan etkilenmeden çalışmaya devam eder ve sinyal bozulmaları meydana gelmez. Dolayısıyla araç telsizleri net ses iletimi konusunda son derece başarılı telsizlerdir. Ses aktarımı sırasında sinyaller bozulmadan iletişim kurmayı mümkün hale getirerek kaliteli iletişimin kapılarını aralayan Araç Telsizleri, aküden beslenen telsizlerdir. Aküden beslendikleri için Araç Telsizlerini uzun saatler boyu kullanmanız mümkündür. Araç telsizleri LCD ekrana ve tuş takımına sahip telsizlerdir. Bu sayede rehbere isim gibişi yapma ve SMS gönderme gibi işlemler Araç telsizleri tarafından gerçekleştirilebilir. İşlemler için tuş takımı kullanılabilir. Araç telsizleri sayısal ve analog olarak çeşitlenmektedir. Çift modlu araç telsizleri de beğeninize sunulmaktadır.

Araç Telsizleri

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.