Araç Telsizleri

Araç Telsizleri

Araç içi telsizler özellikle sanayi gibi uzun ve büyük çalışma alanı olan sektörler tarafından tercih edilmektedir. Geniş bant ağı sayesinde kesintisiz iletişim kurmanın etkili yoludur.

Araç Telsiz Çeşitleri

Araç telsizleri; Analog araç telsizleri, sayısal araç telsizi ve çift modlu araç telsizi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Araç telsizleri hem analog hem dijital modda çalışabilmektedir. İhtiyacınıza yönelik Hytera araç telsizlerinden tercihte bulunarak uzak mesafelerde bile iletişim sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Araç Telsiz Sistemleri

Araç içinde kullanılan telsizlere araç içi telsizleri denmektedir. Araç içi telsizlerin üretilme amacı, esnek mobil haberleşme ihtiyaçlarını karşılamaktır. Araç telsizlerinin antenleri el telsizlerine göre daha yüksektir. Bu sayede daha uzak mesafelere erişme konusunda başarılı telsizlerdendir. Araç telsizleri sayısal, analog ve çift modlu araç telsizleri olarak çeşitlenmekte ve pek çok özellik barındırmaktadır. Bu özellikler;

  • Araçlar metal yapıdan oluşur. Fakat araç telsizleri bu metal yapıdan etkilenmeden çalışmaya devam eder ve sinyal bozulmaları meydana gelmez. Dolayısıyla araç telsizleri net ses iletimi konusunda son derece başarılı telsizlerdir.
  • Ses aktarımı sırasında sinyaller bozulmadan iletişim kurmayı mümkün hale getirerek, kaliteli iletişimin kapılarını aralar.
  • Araç Telsizleri, aküden beslenen telsizlerdir. Bu sebeple de araç telsizlerini uzun saatler boyu kullanmanız mümkündür.
  • Araç telsizleri LCD ekrana ve tuş takımına sahip telsizlerdir. Bu sayede rehbere isim gibişi yapma ve SMS gönderme gibi işlemler Araç telsizleri tarafından gerçekleştirilebilir. İşlemler için tuş takımı kullanılabilir.

Markalarımız

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle