Ara
Close this search box.

Kargo Tipi X-Ray Cihazları

Palet ve Kargo Tipi
X-Ray Sistemleri

Denge Elektronik, PowerGuard X-ray cihazlarıyla satış ve satış sonrası ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaktadır. Sektörünüze özel kargo tipi X-ray cihazlarını Denge Elektronik güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Palet ve Kargo Tipi
X-Ray Cihazı

Güvenlik önlemi almak kurum ve kuruluşlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden kurum ve kuruluşlar palet tipi X-ray cihazı kullanmaktadırlar. Palet tipi X-ray cihazların ölçüleri, tünel boyutuna göre belirlemektedir. Bu sebeple tüneli büyük olduğu için sadece büyük eşyaları aramak için kullanılır. X-Ray kargo arama sistemleri, büyük çaptaki objelerin aranması gerekli olan kurumlar tarafından tercih edilmektedir. AVM binalarının mal kabul giriş çıkışları, depo merkezleri, gümrükler, tren garları ve limanlarda kargo tipi X-Ray cihazı kullanılmaktadır. X-Ray kargo kontrol sistemleri, objelerin içindeki tehlikeli maddeleri X- ışınları yardımıyla tespit eder. Her X-Ray kargo arama cihazı farklı jeneratör gücüne sahip olmaktadır. Jeneratör gücüne göre ekranda 3 ya da 4 farklı renkte görüntü oluşmaktadır. Kargo tipi X-Ray cihazları organik ve inorganik cisimleri birbirinden ayırabilmektedir. Böylece uyuşturucu, bıçak ve silah gibi güvenlik önlemleri konusunda ihlal yaratan cisimleri bulmaya yardımcı olur.

🔍 Tarama Büyük Eşyalar
🌟 Kullanım Alanları Mal Kabul Giriş Çıkış, Depo, Tren Garı, Liman
☑️ Cisim Tespiti Organik, İnorganik

Palet ve Kargo Tipi X-Ray Kiralama

Denge Elektronik palet ve kargo tipi X-Ray kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. X-Ray kargo tipi arama cihazı fiyatları, özelliğine ve makinenin donanımına göre değişiklik göstermektedir. Denge Elektronik olarak; xray kiralama ve bakım hizmetini kendi bünyemizde hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip, ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde teslim ediyoruz. Sektörünüze özel kargo tipi X-ray cözümlerine, Denge Elektronik güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Palet ve Kargo Tipi X-Ray Cihazlarının Fiyatları Nelerdir?

Kargo tipi X-ray tarama sistemlerinin tüneli büyük olduğu için sadece büyük eşyaları aramak için kullanılır. X-ray tarama cihazları için fiyat söz konusu olduğunda bunu belirleyen faktörlerden biri de opsiyonel özelliklerdir. Palet ve kargo tipi X-ray Cihazlarına; İkinci monitör seçeneği, harici UPS, giriş ve çıkış roller ve uzaktan cihazı kontrol edebilme özelliği gibi özellikler eklenebilmektedir. X-ray cihazı fiyatı bu özelliklere göre belirlenmektedir. "palet ve kargo tipi x-ray fiyatları“ başlığı altında yer alan x-ray fiyat listesine aşağıda bulunan tablodan göz atabilir, dilersiniz detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PowerGuard X-Ray Cihazı SC-100100

Tünel Ölçüleri1000×1000
Konveyör Yüksekliği338.5mm
SC-100100 X-Ray Fiyatı  $30.000,00  Başlayan Fiyatlarla

PowerGuard X-Ray Cihazı SC-10080

Tünel Ölçüleri1000mm×800mm
Konveyör Yük Kapasitesi200kg
Ağırlık1070 kg 
Cihazı SC-10080 X-Ray Fiyatı$28.800,00 Başlayan Fiyatlarla

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

enge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle