Ara
Close this search box.

Güvenlik Bariyerleri

Güvenlik Bariyerlerinde Profesyonel Çözüm

Denge Elektronik olarak, sektörünüze özel bariyer ihtiyaçlarınız için;  VIP bariyer, akordiyon bariyer ve şerit bariyer gibi geniş bir ürün skalası hizmeti sunmaktayız. İhtiyacınıza yönelik bir güvenlik çözümü olduğunu düşünüyorsanız satış hizmeti almak için güvenlik bariyer markası Denge Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Bariyeri Çeşitleri Nelerdir? Aralarındaki Farklar Nedir?

Çevre güvenlik bariyeri, vip bariyer, şerit bariyer, akordiyon bariyer ve majo güvenlik bariyeri gibi pek çok bariyer çeşidi mevcuttur. Güvenlik bariyer sistemleri; kullanım alanları, özellikleri ve ölçüleri bakımından birbirinden ayrılır.

Güvenlik Bariyerlerinin Kullanım Amacı, Kullanım Alanları Nelerdir?
Güvenlik Bariyerleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Güvenlik Bariyer Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bariyer cihazlarına yönelik ihtiyaçlarınızda, PowerGuard markasıyla Denge Elektronik; Bariyer sistemleri için satış öncesi ve satış sonrası profesyonel çözüm sunmaktadır.

25 Yılı Aşkın Tecrübe
Satış, Kiralama ve Satış Sonrası Çözümleri
Geniş Sektör Deneyimi,
Denge Elektronik, yıllardır edindiği tecrübesi ile Bariyer ve güvenlik sistemleri dikeyinde, size özel ihtiyaçları tespit ederek, geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Denge Elektronik olarak Güvenlik Bariyeri ihtiyaçlarına, PowerGuard markasıyla 20 yılı aşkın sürede, 5.000’den fazla satış, 15.000’e yakın kiralama ile çözüm sağlamış olup; satış ve kiralama sonrası desteklerimizle de çözüm ortaklığımızdan sürekli memnun kalmanız için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Bariyer Teklif / Bilgi Talep Formu  Güvenlik Bariyerleri

  Güvenlik bariyer sistemleri günümüzde fazlasıyla kullanılan ürünlerden biridir. Otopark, konser, müze ve havaalanı gibi pek çok alanda kullanılır ve etkili bir güvenlik önlemi sağlar . Bu yüzden özellikle büyük şehirlerde insan ve araba çokluğu gibi nedenlerden dolayı güvenlik önlemlerini arttırmak amacıyla bu bariyer sistemleri sık sık tercih edilmektedir. Birçok alanda insanları yönlendirmek, hareketlerini kontrol etmek, sınır belirlemek, sıraya girmelerini sağlayarak düzen ve nizam için güvenlik bariyerler sistemleri kullanılmaktadır. Güvenlik bariyeri çeşitleri arasında; akordiyon bariyer, katlanabilir bariyer sistemi, şerit bariyer, metal bariyer, çevre güvenlik bariyer ve alüminyum bariyer gibi bariyer çeşitleri yer almaktadır. Pek çok bariyer kullanım kolaylığı açısından hafif ve taşınabilir durumdadır. Katlanabilme gibi özellikleri olan bariyer sistemleri sayesinde rahatça konum değiştirebilirsiniz.

  Güvenlik Bariyer Sistemleri Kiralama

  Güvenlik bariyer sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda bariyer üreticisi Denge Elektronik çözüm ortağınızdır. Otopark, konser, müze, organizasyonlar ve daha birçok sektör için güvenlik bariyer kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.İhtiyacınıza yönelik bir güvenlik çözümü olduğunu düşünüyorsanız kiralama & satış hizmeti almak için güvenlik bariyer sistemleri markası Denge Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz.

  Güvenlik Bariyer Fiyatları Nelerdir?

  Güvenlik bariyeri fiyatları bariyer çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra bariyerin uzunluğu da bariyer fiyatını etkilemektedir. Denge Elektronik güvencesi ile güvenlik bariyer satın alabilirsiniz. Uzun yıllar kullanıma uygun bariyer cihazları sayesinde kurumunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.Sektörünüze uygun güvenlik bariyer sistemlerini bariyer fiyatları başlığı altında yer alan bariyer sistemleri fiyat listesine aşağıda yer alan tablodan ulaşabilir, dilersiniz detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Motorlu Akordiyon Bariyer Metresi $425,00 
  Şerit Bariyer 3M TL 300
  *BS 1000 $115,00 
  AKORDİYON BARİYER-500 4R (4METRE) $400,00 
  PİRİNÇ BARİYER KROM RENK  $60,00 

  İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

  Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

  #BirlikteGeleceğeGüvenle