Güvenlik bariyerleri; Toplu etkinliklerde, kalabalık giriş çıkışlarda ve topluluğa hizmet eden tüm organizasyon ve kurumlarda kullanılabilmektedir. Güvenlik bariyer sistemleri, uzun süreli etkinlikler ve kurumlar için satın almanın gerekli olmasının yanı sıra, geçici ve kısa süreli etkinlikler için de güvenlik bariyeri kiralama etkili bir çözüm olabilmektedir.

Bariyer Kiralama

Denge Elektronik olarak bariyer kiralama hizmetimizde; VIP bariyer, akordiyon bariyer ve şerit bariyer gibi geniş bir ürün skalasına yer vermekteyiz. Güvenlik bariyeri kiralamak isteyen firma ve organizasyon sahiplerine özel geliştirdiğimiz çözümlerle, rekabetçi fiyat ortamında ekonomik bir skala yakalamaya çalışmaktayız. Bu hususta müşteri memnuniyetinin de ön planda tutulmasına özen göstermekteyiz. Siz de güvenlik bariyeri kiralamak için, sunduğumuz kiralık güvenlik bariyeri çeşitlerini inceleyebilir; ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz kiralık emniyet bariyerini seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şerit Bariyer Kiralama

Kalabalık organizasyonların giriş ve çıkışlarını düzenlemek için kullanılan şerit bariyer bir diğer adıyla pirinç bariyer, insan trafiğinin düzenlenmesini sağlayarak oluşabilecek kargaşanın önüne geçmesi nedeni ile kuyruk bariyeri veya yönlendirme bariyeri olarak da anılmaktadır. Şerit bariyer kiralama ile konser bariyeri kiralama vb. güvenlik hizmetleriyle, kısa süreli organizasyonlarda güvenlik kontrolünü elinizde tutabilir; ihtiyacınız dışı harcama yapmadan gerekli olan emniyet bariyeri uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Şerit Bariyer Kiralama Hizmetleri

 • Konserler için şerit bariyer kiralama hizmeti
 • Toplantı alanları için şerit bariyer kiralama hizmeti
 • Törenler için şerit bariyer kiralama hizmeti
 • Sergiler için şerit bariyer kiralama hizmeti
 • Davetler için şerit bariyer kiralama hizmeti

Şerit Bariyer Kiralama

Akordiyon Bariyer Kiralama

Acil durumlarda, hızlı ve seri şekilde geçişlerin kapanmasını sağlaması nedeniyle polis bariyeri olarak da bilinen akordiyon bariyer sistemleri, geçici kuruluş ve etkinliklerde kiralık güvenlik bariyeri olarak temin edilebilmektedir. Ergonomik yapısı nedeniyle ile açılır kapanır bariyer olarak da anılan akordiyon bariyer, güvenlik bariyeri kiralama yöntemi ile güvenliğinizi sağlayarak, maddi olarak zarara girmenizin önüne geçer. Miting için akordiyon bariyer kiralama vb. etkinliklerde kullanabileceğiniz bariyer çeşidi, Denge elektronikte emniyet bariyeri kiralama hizmeti ile sunulmaktadır.

Akordiyon Bariyer Kiralama Yapılabilecek Bazı Alanlar

 • Miting alanları için kiralık güvenlik bariyerleri
 • Organizasyon Giriş ve Çıkışları için kiralık emniyet bariyerleri

Akordiyon Bariyer Kiralama

Mojo Bariyer Kiralama

Özellikle konserlerde sahne önünde kullanılan mojo bariyer, genellikle kısa süreli organizasyonlar için temin edilmektedir. Kısa süreli kullanıma sahip olması nedeni ile satın almaktansa kiralanması daha mantıklı olan güvenlik bariyer sistemleri yaygın olarak; Konser için mojo bariyer kiralama ve festival için mojo bariyer kiralama türevlerinde kullanılmaktadır. Siz de kısa süreli etkinlikleriniz için Denge elektronik üzerinden mojo bariyer kiralayabilir, maddi yönden kar elde edebilirsiniz.

Mojo Bariyer Kiralama Yapılabilecek Alanlar

 • Konserler için kiralık güvenlik bariyeri
 • Festival Alanları için kiralık güvenlik bariyeri
 • Mitingler için kiralık emniyet bariyeri
 • Gösteriler için kiralık emniyet bariyeri

Mojo Bariyer Kiralama

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Bariyeri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Güvenlik bariyeri fiyatları; kullanım alanı, seyyar güvenlik bariyerinin boyu gibi metriklere göre değişiklik göstermektedir. Emniyet bariyeri fiyatları hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emniyet Bariyeri Kiralama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle