Ara
Close this search box.

Güvenlik İçin İmza Dokunuş: PowerGuard

PowerGuard 2009 yılında kurulmuş ve ürettiği pek çok ürünle sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Başarı hususunda ihtiyaç ve güveni kendine kılavuz edinen PowerGuard, bu prensipler çerçevesinde hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Neden PowerGuard?

PowerGuard güvenlik sektörüne ait oluşturduğu birçok çözüm ve alternatif ürünler ile ismi duyulmuş birçok firma ile çalışmıştır. Çalıştığı kurumlara kontrol, takip ve güvenlik konusunda pek çok farklı çözüm üretmiş olan PowerGuard, X Ray cihazları başta olmak üzere metal üst arama dedektörleri, güvenlik bariyerleri, araç altı görüntüleme sistemleri, el dedektörleri ve tır tarama sistemleri gibi birçok kontrol ve güvenlik ürünü ile üstün hizmet kalitesi sağlamaktadır.
Takip – kontrol ve güvenlik alanında ürün çeşitliliği ile kullanıcıya geniş bir seçim alanı sunan PowerGuard’ın sektördeki farkı ve size sağlayacağı avantajlara değinmek gerekirse;
  • PowerGuard cihazları IP20 standartlarında üretilmektedir ve üretici firma tarafından bu standartlarla üretildiği belgelenir.
  • PowerGuard bünyesinde üretilen ürünlerin tümü CE belgesine sahiptir  ve CE Avrupa normlarına uygun olarak üretilmiştir. 
  • Tüm PowerGuard ürünleri uluslararası güvenlik standartlarına uygundur.
  • Ürünlerin tümü Alman TÜV Belgesi’ne sahiptir.
  • PowerGuard ürünlerinin tamamı TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) mevzuatına uygundur.
  • Ürünler Uluslararası Sivil Havacılık Kurumlarının belirlemiş olduğu tüm koşulları sağlamaktadır.

PowerGuard Ürünlerinin Hassas Güvenlik Sağlayan Ürünleri ile Emniyetinize Yatırım Yapın

Her alana kurulabilir yapısı ve ergonomik kullanım koşulları ile sizlere kolaylık sağlayan PowerGuard cihazları, farklı alanlarda farklı özellikler gösterebilmektedir.
konteyner-taram-sistemleri
Konteyner Tarama Sistemleri
Konteynerlerin içerisinde bulunan muhteviyatın tespit edilmesini sağlayan tarama sistemlerinin genel adıdır.
insan-tarama-sistemleri
İnsan Tarama Sistemleri
İnsan vücuduna gizlenmiş; silah, tehlikeli madde vb. yasal olmayan cisimlerin tespitinde kullanılır.
bagaj-kargo-tarqama-sistemleri
Bagaj & Kargo Tarama Sistemleri
Büyük depolar ve gümrüklerde kullanılması ile en yaygın kullanım alanına sahip tarama cihazı olan bagaj & kargo tarama sistemleri; titiz arama sağlayan tasarımları ile üstün güvenlik sağlar.
cevre-guvenlik-sistemleri
Çevre Güvenlik Sistemleri
Güvenliği amaçlanan alanın; süreli veya süresiz şekilde korunması için kullanılan bariyer sistemlerinin genel adıdır.

PowerGuard X-Ray Güvenlik Sistemleri

X-Ray cihazları güvenlik sektörünün en olmazsa olmaz unsurudur desek abartmış olmayız. X-ray cihazları sayesinde güvenliğini sağladığınız alanın giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutabilir, yasadışı maddelerin tespitini kolayca sağlayarak alandandan uzak tutabilirsiniz. Her alanda olduğu gibi güvenlik sektöründe de kalite ve tecrübenin önemi çok büyük. PowerGuard x-ray sistemleri ile güvenlik sektöründe kaliteli hizmet ile buluşmanız ise artık çok kolay.

PowerGuard X-Ray Cihazlarının Kullanım Kolaylıkları

Net ve temiz görüntü sağlarlyarak kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunan PowerGuard aynı zamanda görüntüyü USD ya da CD’ye kaydetmeye müsaittir bu sebeple bir önceki bagajı görebilme özelliğine de sahiptir. Siyah – beyaz ve organik – inorganik ayrımı yapabilen PowerGuard X-Ray cihazları TIP (Kurgusal Görüntü Sistemi) kullanır ve Türkçe – İngilizce dil seçeneklerini kullanıcılarına sunar.
powerguard-x-ray-guvenlik-sistemleri

PowerGuard Güvenlik Bariyer Sistemleri

PowerGuard sektörünüze yönelik tüm bariyer çeşitlerini bünyesinde bulunduruyor ve sizlerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik bariyer sistemleri ile sizleri buluşturuyor. İhtiyacınız ve isteğinize göre 4 çeşide ayrılan bariyer sistemleri iç ve dış ortamlarda kontrolü sağlama konusunda işinizi kolaylaştırmaya devam ediyor.

PowerGuard Dedektör Sistemleri

X-Ray cihazları dışında, üst ve alan arama konusunda en kapsamlı güvenliği sağlayan PowerGuard dedektör sistemleri, yüksek hassasiyet oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Kapı tipi metal dedektör ve el dedektör hizmeti veren PowerGuard; el dedektöreri için 3 yıl ürün garantisi vererek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir.

PowerGuard Sektörel Çözümler

Üstün hizmet anlayışı ve ileri teknoloji ürünleri ile güvenlik sektöründe öncü niteliği taşıyan PowerGuard; güvenlik ihtiyacının olduğu tüm sektörlere çözüm üretebilmektedir.
turizm-sektoru
Turizm Sektörü
seyahat-isletmeleri
Seyahat İşletmeleri
eglence-sektoru
Eğlence Sektörü
kamu-kurumlari
Kamu Kurumları
ulastirma-sektoru
Ulaştırma Sektörü
prakende-sektoru
Perakende Sektörü

PowerGuard Ürünleri Kiralama & Satış

Denge Elektronik tüm PowerGuard ürünleri için satış ve kiralama hizmeti vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her alanda sizlerle olan PowerGuard ürünleri, ileri teknoloji ve üstün hizmet anlayışı ile üretilmiş olup, Denge Elektronik güvencesiyle Dünya’nın her yerine hizmet vermektedir.

Denge Elektronik PowerGuard Türkiye

1998 yılından bu yana Türkiye’de güvenlik sektörü için çeşitli çözümler üreten Denge Elektronik; bu alandaki ününü Orta Asya, Afrika ve Avrupa ülkelerine de taşımıştır. 

Güvenlik sektöründe ithalatçı firma görevini üstlenen Denge Elektronik PowerGuard ürünleri ile siz değerli müşterilerini en iyi çözümler ile buluşturmaktadır.

İletişim Formu    #BirlikteGeleceğeGüvenle