Ara
Close this search box.

Lisanssız Telsizler

Lisanssız Telsizler

Lisanssız telsizler haberleşmenin ekonomik yoludur. Bu noktada taksi durakları ve inşaat alanları gibi sektörler tarafından tercih edilmektedir. Belirli bir haberleşme ağına sahip olduğu için bu sektörlerin beklentilerini karşılamaktadır.

Öne Çıkan Ürünlerimiz


Hytera TF415 Telsiz

Lisanssız Telsizler

Lisanssız DMR telsizler aylık ya da yıllık ödeme planı olmayan telsizlerdir. Lisanssız telsizler bu bakımdan ekonomik ve akılcı bir çözüm olarak kullanılır. Lisanssız telsizler belirli frekanslara sahiptir ve bu alanlarda iletişim kurmayı sağlar. Bu yüzden sektörünüzü göz önünde bulundurarak Lisanssız telsiz tercih edebilirsiniz. Lisanssız telsizler net ve akıcı bir ses almayı sağlar. Sağlam ve dayanıklı olan Lisanssız dijital telsizler sayesinde kurum içi iletişim sağlayabilirsiniz. Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri, Hytera distribütörlüğünde ürün sunmaktadır. Lisanssız analog telsizler için satış ve kiralama hizmetinden yaralanabilirsiniz. Marka olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Denge Elektronik, satış ve kiralama hizmeti sonrasında bakım ve onarım hizmeti de sunarak, hizmetinin arkasında durmaktadır. Lisanssız telsiz çeşitlerinden sizin için uygun olan telsizi seçerek Denge Elektronik ailesine katılabilirsiniz.

Markalarımız

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle