Güvenlik Teknolojileri

Güvenlik Çözümleri

Kamu kuruluşları, havaalanları, otogarlar, alışveriş merkezleri, depo alanları ve özel sektörlerdeki kapı kontrol sistemlerine sık sık ihtiyaç duyulmaktadır. Gerek kurumun içindeki güvenliği sağlamak, gerekse insanları yönlendirmek amacıyla güvenlik teknoloji ekipmanlarına kurumlar tarafından talep olmaktadır. Bu bağlamda geçiş kontrol sistemleri gibi pek çok güvenlik ekipmanı, kurumlar için hayati önem taşımaktadır. Güvenlik teknolojileri çeşitleri pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

X-RAY Cihazları

Dünden Bugüne
Denge Elektronik

25

Yıllık
Deneyim

5650

X-Ray
Sistemi

17600

Proje

11360

Kiralama
Hizmeti

Güvenlik Sistemleri

Tünel ölçüsüne bağlı olarak taraması yapılacak eşyalar da çeşitlilik gösterir. Örneğin; küçük boy tünel ölçüsü olan X-Ray cihazı ile küçük çanta ve paket aranabilir. Ayrıca kapı tipi metal dedektörler de kişilerin üzerinde bulunan yasaklı maddeleri tespit etmek için kullanılmaktadır. Kişiler cihazın altından geçtiğinde metal kapı dedektörü tepki vererek güvenlik önlemi almanızı sağlar. Kapı tipi metal dedektörlerde; ateş ölçer kapı tipi metal dedektörler ve portatif kapı tipi metal dedektörler gibi dedektör çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik olarak bu seçimlerden birini yapabilirsiniz. El tipi metal dedektörler de, kişilerin üzerindeki güvenlik için olumsuz etki oluşturabilecek maddelerin tespitinde kullanılmaktadır. Güvenlik bariyerleri de bir kurumun güvenliği için olmazsa olmazlardan biridir. Kurumların içinde insanların sıraya girmesi, gerekli alanlara yönlenebilmesi ve girilmemesi gereken yerler için uyarı oluşturulması için güvenlik bariyerlerine başvurulmaktadır. Araç altı görüntüleme ve tır tarama gibi güvenlik teknolojileri sayesinde ise araçların güvenle kurum içinde park yapabilmesi ya da depo alanlarına yük boşaltılması için başvurulan güvenlik çözümlerindendir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Güvenlik çözümleriyle, kurum içindeki çalışanları ve kurumu ziyaret edenleri güven altında tutmanız oldukça kolaydır. Güvenlikte teknolojik aletler zaten pek çok kurum için kullanımı mecburi olan aletlerdendir. Bu mecburiyet listesinde yer almasanız bile güvenlik için kapı geçiş kontrol sistemlerine başvurabilirsiniz. X-RAY Cihazları ile paket, çanta, bavul ve koli gibi eşyaların içini aramanız mümkündür. Böylece eşyaların içinde yer alan kesici, delici ve patlayıcı gibi yasaklı objelerin tespiti yapılabilir. X-Ray cihazları kullanım alanlarına göre çeşitlenmektedir. Küçük boy tünel ve büyük boy tünel ölçüleri ile kurumların ihtiyaçlarına yönelik X-Ray cihazı seçimi yapmak mümkündür.

Elektronik Kapı Kontrol Sistemleri

Güvenlik teknolojileri ve geçiş kontrol sistemleri için uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz ve kaliteli hizmetin ilk günden son güne süregeldiği bir hizmet almak için Denge Elektronik ile çalışabilirsiniz. Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri ile tanışarak kiralık ve satılık güvenlik teknolojileri için üstün hizmet alabilirsiniz.Denge Elektronik güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri, 1998 yılından beri güvenlik teknolojileri alanında kaliteli hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri güvenlik çözümleri için satış ve kiralama hizmeti sunmaktadır. Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri aracılığıyla X-Ray cihazları, metal dedektörler, araç altı görüntüleme sistemleri, tır tarama sistemleri ve güvenlik bariyerleri hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca satış sonrası teknik servis hizmeti sunarak her zaman kalitesinin arkasında duran Denge Elektronik, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişen dünya düzenine göre ortaya çıkan yeni kanallara çözüm üretmeyi her daim seven Denge Elektronik, sektörün açıklarını kapatmaktadır. Denge Elektronik gelişmeye devam eden, hızlı üretim yaparken tutarlı olmayı da sürdüren ve bu doğrultuda kaliteli ve güvenli hizmet sunan bir markadır. Dürüst çalışma ilkelerine uygun bir iş ortamına ve kurum için şeffaflığa özen gösterir.

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

#BirlikteGeleceğeGüvenle