Ara
Close this search box.

Telsiz Röle Sistemleri

Telsiz Röle Sistemleri

Röle istasyonları tünel ve bina gibi alanlarda radyo kapsama alanı oluşturmak için yerleştirilen sistemlerdir. Röle istasyon sistemleri dijital tekrarlayıcılardır. Belirli bir noktaya sabitlenerek telsizlerin kapsama alanını arttırır.

Telsiz Röle Çeşitleri

Telsiz röle çeşitleri, analog röle ve dijital röle olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Günümüzde daha çok dijital röle telsiz çeşitleri tercih edilmektedir. Hytera röle telsiz çözümlerimizden faydalanarak iletişimi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Telsiz Röle Sistemleri

Telsizlerin kapsama alanını arttırmak amacıyla kullanılan telsiz röle sistemleri analog ve dijital sinyallerle çalışabilen cihazlardır. Ayrıca röle istasyonları esnek IP ağına sahip olabilen cihazlardır ve şifreleme özelliğine sahiplerdir. Kurulumu son derece kolay olan rölelerin tasarımı da oldukça küçüktür. Bu sayede çok fazla yer kaplamaz ve kurumlar arası iletişimi kolaylaştıran bir cihazdır. Denge Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri, rekabetçi fiyat ortamında uygun fiyatlı röle hizmeti sunan bir markadır. Hytera distribütörlüğünde sizi röle sistemleri ile buluşturur ve bu konuda sektörde öncü firmalardan biridir. Röle kiralama ve satışı hizmeti sonrası bakım ve onarım hizmeti de sunarak hizmetinin arkasında durmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vererek devam eden firma sayesinde kesintisiz iletişim kurmanız mümkündür.

Markalarımız

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle