Telsiz Röle Sistemleri

Telsiz Röle
Sistemleri

Röle istasyonları tünel ve bina gibi alanlarda radyo kapsama alanı oluşturmak için yerleştirilen sistemlerdir. Röle istasyon sistemleri dijital tekrarlayıcılardır. Belirli bir noktaya sabitlenerek telsizlerin kapsama alanını arttırır.

Öne Çıkan Ürünlerimiz.

Telsiz Röle Sistemleri

Hytera RD625 Röle

Telsiz Röle
Sistemleri

Analog ve dijital sinyallerle çalışabilen cihazlardır. Ayrıca röle istasyonları esnek IP ağına sahip olabilen cihazlardır ve şifreleme özelliğine sahiplerdir. Kurulumu son derece kolay olan rölelerin tasarımı da oldukça küçüktür. Bu sayede çok fazla yer kaplamaz ve kurumlar arası iletişimi kolaylaştıran bir cihazdır. Denge Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri rekabetçi fiyat ortamında uygun fiyatlı röle hizmeti sunan bir markadır. Hytera distribütörlüğünde sizi röle sistemleri ile buluşturur ve bu konuda sektörde öncü firmalardan biridir. Röle kiralama ve satışı hizmeti sonrası bakım ve onarım hizmeti de sunarak hizmetinin arkasında durmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vererek devam eden firma sayesinde kesintisiz iletişim kurmanız mümkündür.

Telsiz Röle Sistemleri

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.