Ara
Close this search box.

Telsiz Sistemleri

Kesintisiz İletişim

Kurum içi haberleşmenin kolay hale gelmesi için haberleşme teknolojilerine ihtiyaç vardır. Güvenlik, alışveriş merkezi, emniyet müdürlüğü, itfaiye, inşaat ve sanayi gibi pek çok kurumda iletişim oldukça önemlidir. Bu kurumlardaki iletişim haberleşme sistemleri ile yapılarak yaşanabilecek sorunlar minimuma indirilir.

Telsiz Çeşitleri

Kurum içinde güvenliği sağlamak ve iletişimi kurmak için kullanılan haberleşme çözümleri uzun yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Sektörünüzün ihtiyaçlarına göre bir ürün grubu seçebilirsiniz. Denge elektronik bu alanda siz değerli markalara haberleşme çözümleri sunmaktadır.

Dünden Bugüne

Denge Elektronik

25

Yıllık
Deneyim

5650

X-Ray
Sistemi

17630

Telsiz
Sistemi

11360

Kiralama
Hizmeti

Telsiz Çözümleri

Haberleşme çözümleri basit iletişim kurmaya yarayan cihazlardır. Farklı kategorilerde yer alan farklı ürünler farklı sektörlere hitap eder. Her modelin kendine özel belli başlı özellikleri vardır. Böylece farklı sektörler ile uyum gösterebilirler. Güvenli haberleşmenin yolu Haberleşme Çözümlerinden geçer. Haberleşme çözümleri çekiş gücünün olmadığı ortamlarda bile kesintisiz ve net iletişim sunarak işlerin aksamasını engeller. Haberleşme sistemleri geniş bant ağına sahiptir. Böylece çalışma alanının geniş olduğu ortamlarda bile personellerin birbiri ile iletişim kurabilmesini olağan hale getirir. Kompakt tasarımları ile tek elle kullanılabilen bu cihazlar kolay taşınır ve her biri düşmeye, suya ve toza karşı dayanıklıkları ile kullanıcıları memnun eder. Tuş takımları sayesinde tek tuşla iletişim kolaylığı sunabilen çeşitleri mevcuttur. Bunun yanı sıra ekranlı modeller ile daha fazla özellik kullanılabilir hale gelir.

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

#BirlikteGeleceğeGüvenle