Ara
Close this search box.

Geniş Bavul ve Bagaj Tipi X-Ray Cihazları

Geniş Bavul ve Bagaj İçin
X-Ray Sistemleri

Geniş Bavul ve Bagaj tipi X-ray hizmeti sunan Denge Elektronik, Powerguard markası ile X-Ray satış ihtiyaçlarınıza sektörel çözümler sunmaktadır. Sektörünüze özel geniş bavul ve bagaj tipi X-ray cihazlarını, Denge Elektronik güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Geniş Bavul & Bagaj Tipi
X-Ray Cihazı

Güvenlik günümüzde oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden firmalar x-ray bagaj arama cihazlarına oldukça rağbet göstermektedir. X-ray cihazı kullanımı özellikle birçok lokasyon için zorunlu haldedir. Bu cihazlar kullanım amacı ve kullanım yeri için beklentileri karşılamaya yönelik birbirinden farklı modellere sahiptir. Kullanım amacınıza ve kullanacağınız yere göre değişen x-ray cihazlarını, tünel ölçüsünü baz alarak tercihte bulunabilirsiniz. Küçük ölçekli cihazlar genellikle alışveriş merkezi, kamu kuruluşları ve plaza binaları gibi küçük el çantası taraması yapılan alanlar için kullanılır. Kontrol edilecek objeler büyüdükçe cihazın tünel ölçüsü de büyümektedir. Bavul ve koli gibi objeler büyük tünele sahip cihaz ile aranabilir. X-ray cihazları yüksek çözünürlüklüdür bu sebeple organik ve inorganik cisimleri ayırabilir. Aynı zamanda uyuşturucu gibi maddeleri de tespit edebilir. X-ray cihaz üniteleri bıçak ve silah gibi güvenlik önlemi ihlali yaratan cisimleri bulabilir.

🔄 Tarama Bavul, Koli
💫 Kullanım Alanları Havaalanı, Otogar
✔️ Cisim Tespiti Organik, İnorganik

Bagaj ve Bavul Tipi X-Ray Kiralama

X-ray hizmeti sunan Denge Elektronik, X-Ray kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Sektörünüze özel bagaj ve bavul tipi X-ray çözümü bulabilirsiniz. Havaalanları, otogarlar ve daha pek çok sektör için X-ray ihtiyaçlarını karşılayacak x-ray ürünü bulabilirsiniz. Denge Elektronik olarak xray kiralama ve bakım hizmetini kendi bünyemizde, hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip, ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde teslim ediyoruz. Denge Elektronik güvencesi ile X-ray bagaj ve bavul arama cihazlarını, kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Bagaj ve Bavul Tipi X-Ray Cihazlarının Fiyatları Nelerdir?

Bagaj ve bavul tipi X-ray tarama sistemleri bavul gibi büyük eşyalarda arama yaptığı için tünel ölçüsü de büyüktür. X-ray tarama cihaz fiyatları belli metriklere göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlikler; cihazda bulunan ikinci monitör seçeneği, harici UPS, giriş ve çıkış roller ve uzaktan cihazı kontrol edebilme özelliği gibi metrikler x-ray cihazı fiyatlarını etkilemektedir. Bu opsiyonel özelliklerin yanında tünel ölçüsü büyüklüğü ve model gibi faktörler de x-ray cihazlarının fiyatını etkilemektedir. "Sektörünüze uygun x-ray fiyatları“ başlığı altında yer alan x-ray cihazı fiyat listesine aşağıda yer alan tablodan ulaşabilir, dilersiniz detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PowerGuard X-Ray Cihazı SC-8065

Tünel Ölçüleri800mm×650 mm
Konveyör Yüksekliği338.5mm
 SC-8065 X-Ray Fiyatı$22.800,00 Başlayan Fiyatlarla

PowerGuard X-Ray Cihazı PG-6550 Plus

Tünel Ölçüleri650mm×500mm
Konveyör Yük Kapasitesi160 kg
Ağırlık600 kg 
PG-6550 Plus X-Ray Fiyatı$21.000,00 Başlayan Fiyatlarla

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle