Atex Telsizler

Atex
Telsizler

Patlamaya karşı korumalı olan ATEX Telsizler itfaiye, maden, sanayi bölgesi, dolum tesisleri ve gaz üretim tesisleri gibi sektörlerde kullanılabilecek telsizlerdir. Bu telsizleri riskli çalışma ortamında güvenle kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünlerimiz.

Atex Telsizler

Hytera PT790 Telsiz

Atex
Telsizler

Atex telsizler bazı sektörler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Petrol üretim alanları, gaz üretim alanları ve dolum tesisleri gibi tehlike içeren sektörler için atex telsiz kullanılması uygundur. Atex telsizler arıza korumalı tasarım ve plastik kapsülleme özelliği sayesinde patlama gibi durumlarda güvenli ortam için tercih edilen telsizlerdendir. Atex telsiz çeşitleri oldukça dayanıklıdır. Atex sertifikalı bu telsizler potansiyel patlayıcı alan standartlarına uygun telsizlerdir. Koruma standartlarını karşılayarak güvenli cihazlar olarak kullanabileceğiniz telsizler arasında yer alırlar. Denge Telekom ve Haberleşme Teknolojileri Hytera distribütörlüğü ile sektörün lider markalarından biri olmak için çalışmaktadır ve bu sayede müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Atex telsiz kiralama ve satış hizmeti sonrası bakım ve onarım hizmeti sunulan uzun ömürlü telsizlerdir. Yıllar boyunca atex telsizinizi kullanabilirsiniz.

Atex Telsizler

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.