Çözüm Anlayışımız

Denge Elektronik, telekomünikasyon alanında edindiği 25 yılı aşkın tecrübesi, benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri alanında eşsiz çözüm ortaklıkları sunmaktadır.

Denge Elektronik Çözüm ve Deneyim Merkezi tüm ürün ve çözümleri yerinde görebileceğiniz, deneyebileceğiniz, eğitim alabileceğiniz ve kendi projenizi uzmanlarla birlikte gerçekleştirebileceğiniz Türkiye’de konusunda tek tesistir.

Neden Denge Elektronik?

Denge Elektronik yıllardır edindiği tecrübesi ile sektördeki yeni açılan ihtiyaçları ve size özel ihtiyaçları tespit ederek geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Profesyonel Yaklaşım

25 yılı aşkın tecrübe ile ve birikim ile profesyonel bir ekip sorunlarınıza cevap sunar.

Kaliteli Analizler

Analizler doğrultusunda ihtiyaçlarınız nokta atışı olarak tespit edilir ve size çözüm sunulur.

Kısa Tepki Süresi

Kısa bir sürede ihtiyaçlarınızı tespit ederek ya da sizin ihtiyaçlarınızı belirtmeniz neticesinde dönüş alabilirsiniz.

Ekonomik, Kalıcı ve Akılcı Çözümler

Hangi ürünler ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyor sorusuna beraber cevap bulalım. Bu sayede otomasyon ve verimlilik ile maliyetleri düşürün ve karmaşıklığı azaltın.

Doğru Çözüm için Denge Elektronik

Araçlar

Sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Projelendirme

Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar. Güvenlik & Haberleşme altyapılarının projelendirilmesi.

Uygulama

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Keşif

Sistem kurulacak alanlarda mekanik ve elektromanyetik saha keşfinin yapılması

Mühendislik

Mekanik ve elektronik konularında mühendislik hizmetleri.

Kapsama Çalışması

Yoğun, kırsal ve kapalı alanda ihtiyaçlarınıza yönelik kapsama alanı raporlamaları.

Fizibilite Raporları

Bütçeniz dahilinde çözüm odaklı iş parametreleri.

Kurulum

Planlanmış çalışmaların 21 yıllık tecrübe ile sahada eksiksiz uyarlanması.

Fiyatlandırma

Her türlü bütçe için en uygun çözümlerin en ekonomik şekilde planlanması.

Yerinde Bakım – Onarım

Zamanında ve eksiksiz planlanmış yerinde sunulan hizmetler.

İmalat – Tedarik

Güçlü tedarik zinciri ve üretim kabiliyetimizle söz verdiğimiz zamanda daima yanınızdayız.

Çözümlerimiz İçin Sunduğumuz Destekler

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış makinelerdir.

Geniş Kapsama Alanı

Tek site çözümlerinin yetersiz kaldığı alanlar için, birbirleriyle ister havadan (Radyolink) ister kablolu (Fiber Optik) bağlantı kurarak kapsama alanını coğrafi sınırların üzerine çıkartan sistemler.

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

SIMULCAST

Özellikle şehir içi ve yüksek yoğunluklu alanlarda farklı frekanslar kullanmak yerine aynı frekansların tekrarlanması ile gerçekleştirilen geniş alan sistemler.

HF / SSB

Uzak mesafelerle haberleşme sağlamak amacıyla karasal yayın yerine atmosferin iyonosfer tabakası kullanılarak yapılan telsiz haberleşmesi.

Mikrodalga Link

Uzak mesafe veri taşımasının önemli olduğu ve fiber optik kablo çekmenin zor olduğu alanlar için kullanılan havadan veri aktarımı sağlayan etkin bir çözüm.

IoT 4.0

Objelerin birbirleriyle ve çevreleriyle iletişimini sağlayarak hayatımıza entegre edilmesini içeren, internetin güçlü veri duyma, toplama, aktarma, analiz etme ve dağıtma becerisini kullanan sistemler.

DMR

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.

SCADA

Coğrafi olarak bir alana yayılmış sistemler için belirli bir mantık çerçevesinde tasarlanmış kablosuz veya kablolu merkezi yönetim, denetleme ve bilgi toplama sistemidir.

Analog

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Kapalı Alan Kapsama

Tünel veya bina içinde, hassasiyet gösteren her noktada görüşmek amacıyla özel güçlendiriciler kullanılarak yapılan kapsama çalışması.

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

#BirlikteGeleceğeGüvenle