Çözüm Anlayışımız

Denge Elektronik, telekomünikasyon alanında edindiği 21 yılı aşkın tecrübesi, benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri alanında eşsiz çözüm ortaklıkları sunmaktadır.

Denge Elektronik Çözüm ve Deneyim Merkezi tüm ürün ve çözümleri yerinde görebileceğiniz, deneyebileceğiniz, eğitim alabileceğiniz ve kendi projenizi uzmanlarla birlikte gerçekleştirebileceğiniz Türkiye’de konusunda tek tesistir.

Hizmet Anlayışımız

Neden Denge Elektronik?

Denge Elektronik yıllardır edindiği tecrübesi ile sektördeki yeni açılan ihtiyaçları ve size özel ihtiyaçları tespit ederek geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Hizmet Anlayışımız

Profesyonel Yaklaşım

20 yılı aşkın tecrübe ile ve birikim ile profesyonel bir ekip sorunlarınıza cevap sunar.

Hizmet Anlayışımız

Kaliteli Analizler

Analizler doğrultusunda ihtiyaçlarınız nokta atışı olarak tespit edilir ve size çözüm sunulur.

Hizmet Anlayışımız

Kısa Tepki Süresi

Kısa bir sürede ihtiyaçlarınızı tespit ederek ya da sizin ihtiyaçlarınızı belirtmeniz neticesinde dönüş alabilirsiniz.

Hizmet Anlayışımız

Ekonomik, Kalıcı ve Akılcı Çözümler

Hangi ürünler ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyor sorusuna beraber cevap bulalım. Bu sayede otomasyon ve verimlilik ile maliyetleri düşürün ve karmaşıklığı azaltın.

Doğru Çözüm için Denge Elektronik

Hizmet Anlayışımız
Araçlar

Sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Hizmet Anlayışımız
Projelendirme

Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar. Güvenlik & Haberleşme altyapılarının projelendirilmesi.

Hizmet Anlayışımız
Uygulama

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Hizmet Anlayışımız
Keşif

Sistem kurulacak alanlarda mekanik ve elektromanyetik saha keşfinin yapılması

Hizmet Anlayışımız
Mühendislik:

Mekanik ve elektronik konularında mühendislik hizmetleri.

Hizmet Anlayışımız
Kapsama Çalışması:

Yoğun, kırsal ve kapalı alanda ihtiyaçlarınıza yönelik kapsama alanı raporlamaları.

Hizmet Anlayışımız
Fizibilite Raporları:

Bütçeniz dahilinde çözüm odaklı iş parametreleri.

Hizmet Anlayışımız
Kurulum

Planlanmış çalışmaların 21 yıllık tecrübe ile sahada eksiksiz uyarlanması.

Hizmet Anlayışımız
Fiyatlandırma

Her türlü bütçe için en uygun çözümlerin en ekonomik şekilde planlanması.

Hizmet Anlayışımız
Yerinde Bakım – Onarım:

Zamanında ve eksiksiz planlanmış yerinde sunulan hizmetler.

Hizmet Anlayışımız
İmalat – Tedarik:

Güçlü tedarik zinciri ve üretim kabiliyetimizle söz verdiğimiz zamanda daima yanınızdayız.

Çözümlerimiz İçin Sunduğumuz Destekler

Hizmet Anlayışımız

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış makinelerdir.

Hizmet Anlayışımız

Geniş Kapsama Alanı

Tek site çözümlerinin yetersiz kaldığı alanlar için, birbirleriyle ister havadan (Radyolink) ister kablolu (Fiber Optik) bağlantı kurarak kapsama alanını coğrafi sınırların üzerine çıkartan sistemler.

Hizmet Anlayışımız

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

Hizmet Anlayışımız

SIMULCAST

Özellikle şehir içi ve yüksek yoğunluklu alanlarda farklı frekanslar kullanmak yerine aynı frekansların tekrarlanması ile gerçekleştirilen geniş alan sistemler.

Hizmet Anlayışımız

HF / SSB:

Uzak mesafelerle haberleşme sağlamak amacıyla karasal yayın yerine atmosferin iyonosfer tabakası kullanılarak yapılan telsiz haberleşmesi.

Hizmet Anlayışımız

Mikrodalga Link:

Uzak mesafe veri taşımasının önemli olduğu ve fiber optik kablo çekmenin zor olduğu alanlar için kullanılan havadan veri aktarımı sağlayan etkin bir çözüm.

Hizmet Anlayışımız

IoT 4.0:

Objelerin birbirleriyle ve çevreleriyle iletişimini sağlayarak hayatımıza entegre edilmesini içeren, internetin güçlü veri duyma, toplama, aktarma, analiz etme ve dağıtma becerisini kullanan sistemler.

Hizmet Anlayışımız

DMR:

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.

Hizmet Anlayışımız

SCADA:

Coğrafi olarak bir alana yayılmış sistemler için belirli bir mantık çerçevesinde tasarlanmış kablosuz veya kablolu merkezi yönetim, denetleme ve bilgi toplama sistemidir.

Hizmet Anlayışımız

Analog:

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Hizmet Anlayışımız

Kapalı Alan Kapsama:

Tünel veya bina içinde, hassasiyet gösteren her noktada görüşmek amacıyla özel güçlendiriciler kullanılarak yapılan kapsama çalışması.

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.