PaletTipi X-Ray Cihazları

Palet Tipi
X-Ray Sistemleri

Denge Elektronik, PowerGuard palet tipi x-ray cihazlarıyla satış ve satış sonrası ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaktadır. Sektörünüze özel palet tipi x-ray cihazlarını Denge Elektronik güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Palet Tipi
X-Ray Cihazı

Güvenlik önlemi almak öze ve resmi kurum ve kuruluşlar için oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle tüm kurum ve kuruluşlar palet tipi x-ray cihazı kullanmalıdırlar. Palet tipi x-ray cihazların ölçüleri, tünel boyutuna göre belirlenmektedir. Bu sebeple tünel boyutu büyük olduğu için, sadece büyük boyuttaki eşyaların içini taramak için tercih edilir. Palet tipi x-ray cihazları tercih eden kurumların başında AVM binalarının mal kabul giriş çıkışları, depo merkezleri, gümrükler, tren garları ve limanlarda gelmektedir. Bahsi geçen bu kurumlar genellikle objelerin içindeki tehlikeli maddeleri X- ışınları yardımıyla tespit eder. Her palet tipi x-ray arama cihazı farklı jeneratör gücüne sahip olmaktadır. Jeneratör gücüne göre ekranda 3 ya da 4 farklı renkte görüntü oluşmaktadır. Palet tipi x-ray cihazları organik ve inorganik cisimleri birbirinden ayırabilmektedir. Böylece uyuşturucu, bıçak ve silah gibi güvenlik önlemleri konusunda ihlal yaratan cisimleri bulmaya yardımcı olur.

🔍 Tarama Büyük ve Paletli Eşyalar
🌟 Kullanım Alanları Mal Kabul Giriş Çıkış, Depo, Tren Garı, Liman
☑️ Cisim Tespiti Organik, İnorganik

Palet Tipi X-ray Cihazı Kiralama Hizmeti

Denge Elektronik palet tipi X-Ray kiralama ihtiyaçlarınıza kalıcı ve profesyonel çözümler sunmaktadır. palet tipi xray cihazı fiyatları, özelliğine ve makinenin donanımına göre değişiklik göstermektedir. Denge Elektronik olarak; xray kiralama ve bakım hizmetini kendi bünyemizde hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip, ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde teslim etmekteyiz. Sizde sektörünüze özel palet tipi X-ray çözümlerine, Denge Elektronik güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Palet Tipi X-Ray Cihazlarının
Fiyatları Nelerdir?

Posta tipi X-ray tarama sistemlerinin tüneli büyük olduğundan büyük yapıdaki eşyaları aramak için kullanılır. Palet tipi x ray cihazına; İkinci monitör seçeneği, harici UPS, giriş ve çıkış roller, uzaktan cihazı kontrol edebilme özelliği gibi özellikler de eklenebilmektedir. Bu özellikler x-ray fiyatlarını da etkilemektedir. Aşağıda yer verilen palet tipi x-ray tarama sistemlerine ait fiyat aralıkları piyasa genelindeki satış fiyatları olup, PowerGuard X-Ray cihazı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PowerGuard X-Ray Cihazı SC-100100

Tünel Ölçüleri1000×1000
Konveyör Yüksekliği338.5mm
SC-100100 X-Ray Fiyatı  $30.000,00  Başlayan Fiyatlarla

PowerGuard X-Ray Cihazı SC-10080

Tünel Ölçüleri1000mm×800mm
Konveyör Yük Kapasitesi200kg
Ağırlık1070 kg 
Cihazı SC-10080 X-Ray Fiyatı$28.800,00 Başlayan Fiyatlarla

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

enge Elektronik, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; Güvenlik ve haberleşme teknolojileriyle yanınızda olup, kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle