Tetra Telsiz Terminalleri

Tetra Telsiz
Terminalleri

TETRA telsizler havalimanı, maden, kent güvenliğinden sorumlu kurumlar, sağlık teşkilatları ve benzeri kurumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sektörlerin ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Tetra Telsiz Terminalleri

Hytera PT580H Plus Telsiz

Tetra Telsiz
Terminalleri

TETRA telsizler benzersiz özelliklere sahiptir ve sürekli olarak gelişmektedir. Özel TETRA standartlarına sahip telsizler nitelikli ve kaliteli haberleşmeye ihtiyaç duyulan sektörlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İhtiyaçları artan ve gelişen sektörlerle uyumluur. TETRA teknolojisinin sunduğu imkanları kompakt bir formda elde etmenizi sağlar. Haberleşmenin en kolay yoludur. TETRA telsizler son derece akıllı telsizlerdir. Sayısal haberleşme için doğru bir seçimdir. Esnek ve kompakt olan TETRA telsizler acil durumlarda bile işinizi kolaylaştırarak kolay bir şekilde haberleşmenizi sağlar. Performansına göre son derece ekonomiktir ve telsizler alanında öne çıkmaktadır.

Tetra Telsiz Terminalleri

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.