Kiralamada Denge Uzmanlığı

Başta G20 Liderler Zirvesi, Dünya İnsani Zirvesi, İstanbul Maratonu, Samsun-Trabzon ve Mersin Olimpiyatları gibi uluslararası organizasyonlar başta olmak üzere; 657 kamu kurumu, 4966 kurumsal firma, 8137 organizasyon ve 132 AVM tarafından güvenliğinizi sağlayacak tek firma olarak tercih edilmek bize gurur verdi. Geleceğe güvenle gülümseyen yüzler görmek görevimizi başarıyla yapmanın mükafatı oldu ve bizi güçlendirdi.

Kiralama Hizmetiyle Organizasyonlarınızın Güvenliğini Dert Etmeyin

Denge Elektronik, yerel ve uluslararası birçok etkinlikte gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı Türkiye çapında tanınmış birçok firma tarafından ilk sırada tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

BARİYER

Set Bariyer Markasıyla Güvenlik Bariyer Sistemlerindeki Üretim Ve Güçlü Tedarik Ağı, İyi Organize Olmuş Deneyimli Ekipleri, Kiralama Sonrası Hızlı Destek Hizmetleri Ve Güçlü Referanslarıyla Kiralamada En İyisini Sunuyoruz. Kiralama Hizmetiyle Organizasyonlarınızın Güvenliğini Dert Etmeyin Denge Elektronik, Konferanstan Sempozyuma, Açılıştan Spor Etkinliklerine Ulusal Ve Uluslararası Organizasyonlarınızda A’dan Z’ye Güvenlik Ve Haberleşme Sistemleriyle Kiralama Hizmeti Sunuyor. İyi Organize Olmuş Uzman Ekiplerle İstenilen Yer, Tarih Ve Saatte Hızlı Kurulum Gerçekleştirir Çalışanlarınıza İhtiyaç Duyduğunuz Ekipmanlarla İlgili Eğitim Verir Organizasyon Danışmanımız Etkinlik Boyunca Raporlama Ve Destek Sunar Organizasyon Sonrası Cihazların Planlanan Sürede Hızlı Toplanmasını Sağlar.

Telsiz

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde Hytera Distribütörlüğümüzle, Dijital, DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini, her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarla rekabetçi fiyatlar ve akılcı çözümlerle sunuyoruz. Ürün kalitemiz, stok kapasitemiz ve hızlı teslimat hizmetlerimizin yanında, kiralama sonrası destek servislerimizde gösterdiğimiz titizlik sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Böylece kiralama çalışmalarımızla da en çok tercih edilen firma olmayı sürdürüyoruz.

X-Ray Cihazı

Kendi Üretimi X-Ray Cihazları Teknolojileri İle Afrika, Orta Asya Ve Orta Doğu Lokasyonunda Hizmet Ağına Sahip Olup, Satış Ve Kiralama Alanında Sektördeki Yerini Her Geçen Yıl Daha Da Pekiştirmektedir. Denge Elektronik Güvenlik Ve Haberleşme Teknolojileri, Tüm Teknolojik Altyapısı Ve Birikimi İle Organizasyonlarda Tercih Edilen Davet Edilen Ve Güvenliği Emanet Edilen Bir Firma Olmanın Sorumlu İle Sürekli Hizmet Kalitesini Arttırmak Hedeflerimizdendir. Zamanın Ruhundan Güç Ve İlham Alarak Her Sektöre Özel Tasarlanmış Yazılım Ve Donanımlarımızla Kullanıcı İhtiyaçlarına Göre Çözüm Odaklı Kalıcı Ve Akılcı Ekonomik Çözümler Sunarız.

KAPIDEDEKTÖRÜ

Kendi üretimi Kapı Tipi Metal Dedektörü Teknolojileri ile Afrika, Orta Asya ve Orta Doğu lokasyonunda hizmet ağına sahip olup, satış ve kiralama alanında sektördeki yerini her geçen yıl daha da pekiştirmektedir. Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri, tüm teknolojik altyapısı ve birikimi ile organizasyonlarda tercih edilen davet edilen ve güvenliği emanet edilen bir firma olmanın sorumlu ile sürekli hizmet kalitesini arttırmak hedeflerimizdendir. Zamanın ruhundan güç ve ilham alarak her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı kalıcı ve akılcı ekonomik çözümler sunarız.

Ara