Hytera Haberleşme Sistemleri

Hytera Telsiz Yatırımları

Hytera Haberleşme Sistemleri

Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri Genel Müdürü Nurettin Erzurum; “Hytera Distribütörlüğümüz ile Haberleşme ve Telsiz Teknolojileri pazarındaki yatırımlarımızı arttırdık ve arttırmaya devam edeceğiz.”

Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti, 1998’de güvenlik ve haberleşmenin bir lüks değil, ihtiyaç olduğu düşüncesiyle kuruldu.
Kuruluşumuzdan itibaren teknolojik gelişmeleri takip etmek, ürün tasarım ve uygulamalarımızla hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların organizasyon kalitesine katma değer sağlamak en önemli çalışma prensibimiz oldu. Bu anlayışla Denge Elektronik, bugün kendi üretimi X-Ray Cihazları, Metal Kapı Dedektörleriyle, Bariyer Sistemleri ve Telsiz Teknolojileriyle, Türkiye’nin en önemli markalarından olmuş, güvenlik sistemleri sektöründe en fazla X-Ray cihazı ve kapı dedektörü satışı yapan lider firma konumuna ulaşmıştır.

Telsiz Haberleşme sistemleri bizim için çok önemli bir faaliyet alanı. Hytera Haberleşme Teknolojileri distribütörlüğümüz ile bu alandaki mevcut yatırımlarımıza hız kazandırdık. Özellikle Hytera PNC 370 BasKonuş ve PNC 550 El Terminali  sistemli telsiz modellerimiz ile Haberleşme ve Telsiz teknolojileri pazarındaki yatırımımızı arttırdık. Ve arttırmaya devam edeceğiz.”

Hizmetlerimizde en yeni teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini hedeflemekte, tüm Türkiye sathına yayılmış bayii ağımız ve satış sonrası geniş teknik destek ekibimiz ile işbirliği içerisinde olduğumuz müşteri ve iş ortaklarımıza hızlı ve etkili hizmet sunmaktayız. Bu sebeple önümüzdeki dönemlerde de hedeflerimize sağlam adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz

Bu gönderiyi paylaş

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?