Haberleşme Çözüm Anlayışımız | Hytera Telsiz, Satış ve Kiralama | Denge Elektronik

Çözümsel Anlayışımız

Denge elektronik keşif

Doğru Çözüm İçin Doğru Araçlar

Doğru çözüm için doğru araçlar, Denge Elektronik, sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Denge elektronik projelendirme

Doğru Çözüm İçin Doğru Projelendirme

Doğru çözüm için doğru projelendirme, Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar.

Denge elektronik mühendislik

Doğru Çözüm İçin Doğru Uygulama

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Denge elektronik analog

ANALOG

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Denge elektronik dmr

DMR

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.

Denge elektronik lte

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

Denge elektronik geniş kapsama alanı

GENİŞ ALAN KAPSAMA

Tek site çözümlerinin yetersiz kaldığı alanlar için, birbirleriyle ister havadan (Radyolink) ister kablolu (Fiber Optik) bağlantı kurarak kapsama alanını coğrafi sınırların üzerine çıkartan sistemler.

Denge elektronik scada

SCADA

Coğrafi olarak bir alana yayılmış sistemler için belirli bir mantık çerçevesinde tasarlanmış kablosuz veya kablolu merkezi yönetim, denetleme ve bilgi toplama sistemidir.

Denge elektronik atex

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış makinelerdir.

Denge elektronik simulcast

SIMULCAST

Özellikle şehir içi ve yüksek yoğunluklu alanlarda farklı frekanslar kullanmak yerine aynı frekansların tekrarlanması ile gerçekleştirilen geniş alan sistemler.

Denge elektronik hf / ssb

HF / SSB

Uzak mesafelerle haberleşme sağlamak amacıyla karasal yayın yerine atmosferin iyonosfer tabakası kullanılarak yapılan telsiz haberleşmesi.

Denge elektronik kapalı alan kapsama

KAPALI ALAN KAPSAMA

Tünel veya bina içinde, hassasiyet gösteren her noktada görüşmek amacıyla özel güçlendiriciler kullanılarak yapılan kapsama çalışması.

Denge elektronik iot

IoT 4.0

Objelerin birbirleriyle ve çevreleriyle iletişimini sağlayarak günlük hayata entegre edilmesini içeren, internetin güçlü veri duyma, toplama, aktarma, analiz etme ve dağıtma becerisini kullanan sistemler.

Denge elektronik mikro dalga link

MİKRODALGA LİNK

Uzak mesafe veri taşımasının önemli olduğu ve fiber optik kablo çekmenin zor olduğu alanlar için kullanılan havadan veri aktarımı sağlayan etkin bir çözüm.


Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı

İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.
Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Denge elektronik logo
Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?