Geçiş Noktaları İçin X-Ray Cihazları

Geçiş Noktaları
X-Ray Sistemleri

Geçiş tipi X-Ray Cihazları geçiş noktalarında kullanılan bir tip X-Ray cihazıdır. Orta boy paket ve orta boy bavul gibi objelerin içinde tehlikeli madde olup olmadığının tespit edilmesi için kullanılır.

Geçiş Noktaları için
X-Ray Cihazı

Bu tip cihazların ölçüleri tünel boyutuna göre belli olmaktadır. Bu cihazların tüneli büyük olduğu için sadece büyük eşyaları aramak için kullanılır. Güvenlik önlemi almak bazı kurum ve kuruluşlar için zorunlu iken günümüzde güvenlik önlemleri almak oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden kurum ve kuruluşlar X-Ray orta boy bavul ve orta boy paket arama cihazı kullanmaktadırlar. X-Ray orta boy bavul arama sistemleri büyük çapta objelerin aranması gerekli olan kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Havalimanlarında ve otogarlarda geçiş tipi X-Ray cihazı kullanılmaktadır. X-Ray geçiş kontrol sistemleri objeler içindeki tehlikeli maddeleri X- ışınları yardımıyla tespit eder. Her X-Ray orta boy bavul arama cihazı farklı jeneratör gücüne sahip olabilir. Jeneratör gücüne göre ekranda 3 ya da 4 farklı renkte görüntü oluşmaktadır. Geçiş tipi X-Ray cihazları organik ve inorganik cisimleri birbirinden ayırabilmektedir. Böylece uyuşturucu, bıçak ve silah gibi güvenlik önlemleri konusunda ihlal yaratan cisimleri bulmaya yarar. X-Ray orta boy bagaj arama cihazları bu cisimler ile karşı karşıya kaldığında otomatik olarak durur ve görsel bir alarm verir. X-Ray orta boy paket arama cihazı fiyatları özelliğine göre değişiklik gösterebilir. Makinenin donanımı da fiyatı değiştirebilmektedir. Denge Elektronik Güvenlik ve İletişim Sistemleri güvencesi ile X-Ray orta boy eşya arama cihazı satın alabilirsiniz. Uzun yıllar kullanıma uygun X-Ray orta boy bagaj cihazları sayesinde kurumunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ürünlerimize teknik destek sağlanmaktadır.

Geçiş Noktalar için X-Ray Cihazları
Geçiş Noktalar için X-Ray Cihazları

Geçiş Noktaları için X-Ray Kiralama

Geçiş noktalar için X-Ray cihazları için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Denge Elektronik geçiş noktaları için X-Ray kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Sektörünüze özel bir geçiş noktaları X-ray çözümü bulabilirsiniz. AVM’ler için X-Ray kiralama ihtiyaçlarını karşılayacak, havaalanları için X-Ray kiralama ihtiyaçlarını karşılayacak, otogarlar için X-Ray kiralama ihtiyaçlarını karşılayacak ve daha pek çok sektör için X-ray ihtiyaçlarını karşılayacak x-ray ürünü bulabilirsiniz. X-ray kiralama hizmeti için ihtiyacınıza yönelik çözümler konusunda Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri çözüm ortağınızdır.

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.