HYTERA PNC 370 Bas-Konuş Telsiz

Hytera Baş Konuş Sistemler

HYTERA PNC 370 Bas-Konuş Telsiz

HYTERA PNC 370 Bas-Konuş Telsiz ve Hytera PNC 550 El Terminali Telsizleri, TeknoFest ve Dünya Ralli Şampiyonası Organizasyonlarında Etkinlik Sektörünün beğenisine sunuldu..

Hytera Telsiz-Haberleşme sistemleri, PNC 370 Bas-Konuş modelini ve PNC 550 El Terminali modellerini, TeknoFest ve Dünya Ralli Şampiyonasında, Organizasyon şirketlerine kiralayarak daha önce sadece satışlarını gerçekleştirdiği ürünlerinin ilk Event Kiralama çalışmasını başlattı.

Hytera PNC 370 ve PNC 550 Modellerinin kiralamasıyla, özellikle çoklu ve uzak mesafeli organizasyonların yönetiminde herhangi bir role veya istasyon ihtiyacı hissetmeden,  geleneksel bas-konuş sistemlerini bir adım öteye taşıyarak, maksimum seviyede kapsama alanı sunan modelleri, hiç bir altyapı yatırımı yapmadan gsm ve wi-fi teknolojisi ile mesafe sınırınız olmadan kesintisiz iletişimi etkinlik firmalarının hizmetine sunmakta.

Klasik telsiz teknolojisi ile belirli mesafelerde  çözüm sağlanırken, sunulan bu yeni teknolojide, şehirlerarası hatta ülkeler arası projelerinizde bile görüşmelerinize devam edebilecek, dispatch yazılım üzerinden takip ve kayıt yaparak, net ses kalitesiyle hizmet kiralanabilecek.

Bu gönderiyi paylaş

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?