Bariyer Kiralama

Denge Elektronik olarak bariyer kiralama hizmetimizde VIP bariyer, akordiyon bariyer ve şerit bariyer gibi geniş bir ürün skalası sunuyoruz. Güvenlik bariyeri kiralamak isteyen firmalara geliştirdiğimiz özel çözümlerle rekabetçi fiyat ortamında ekonomik bir skala yakalamaya çalışıyor ve müşteri memnuniyetine karşı hassasiyetle çalışıyoruz. Güvenlik bariyeri kiralamak için sunulan bariyer çeşitlerini inceleyerek kendi kurumunuza uygun olduğunu düşündüğünüz bariyeri seçebilir ya da konu ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenlik bariyeri kiralama firmaları arasında bulunan öncü bir firma olarak size en iyi çözümü sunmayı amaçlıyoruz.

Bariyer Satış

Bariyer satın almak istediğinizde güvenilir bir çözüm ortağı bulmanız önemlidir. Denge Elektronik olarak 20 yılı aşkın bir süredir büyüklü küçüklü pek çok firma ile çalışmaktadır. VIP bariyer, akordiyon bariyer ve şerit bariyer gibi geniş bir ürün skalası Denge Elektronik’te satışa sunulmaktadır. Yaptığımız işin sorumluluğunun farkında olan bir firma olarak ilerliyoruz ve firmalara akıllıca çözümler sunuyoruz.

Bariyer Kiralama & Bakım

Telsiz Onarım

Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri olarak müşteri memnuniyetinin sadece satış ve kiralama sürecinden ibaret olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden telsiz konusunda yaşadığınız problemlerde sunduğumuz hizmetin arkasında duruyoruz. Telsiz arızaları durumunda onarım hizmeti gerçekleştirerek mağduriyetinizi engelliyoruz. Pek çok köklü firma için satış ve kiralama hizmeti sunan bir marka olarak bu sorumlulukla ilerliyor ve firmaları yarı yolda bırakmıyoruz.

Telsiz Kiralama

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde Hytera Distribütörlüğümüzle, Dijital, DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini, her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarla rekabetçi fiyatlar ve akılcı çözümlerle sunuyoruz. Ürün kalitemiz, stok kapasitemiz ve hızlı teslimat hizmetlerimizin yanında, kiralama sonrası destek servislerimizde gösterdiğimiz titizlik sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Böylece kiralama çalışmalarımızla da en çok tercih edilen firma olmayı sürdürüyoruz.

Telsiz Satış

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde Distribütörlüğümüzle; Dijital, DMR, Tetra ve LTE telsizleri sektörlerle buluşturuyoruz. Her sektöre özel olarak sunulan yazılım ve donanım ile firmaları mutlu etmekteyiz. Rekabetçi fiyat ortamına rağmen uygun fiyat garantisi ile ekonomik ve akılcı çözümler sunuyoruz. Telsiz satış sonrası hizmetimize devam ederek; bakım ve onarım hizmeti ile müşteri memnuniyetini koruyarak ilerliyoruz. Geçmişten bugüne pek çok farklı sektörle ve pek çok farklı firma ile çalışan bir firma olarak yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız. Bu doğrultuda ilerleyerek devam ediyoruz.

Bariyer Kiralama & Bakım

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin Denge Elektronik

Denge Elektronik tecrübesi, teknik becerisi ve yönetim gücüyle; güvenlik teknolojileri, haberleşme teknolojileri ve x-ray teknolojileriyle yanınızda.
Kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.